ناگفته های تکان دهنده ای از شاهین نجفی

پیام فضلی نژاد گفت: شاهین نجفی در دوره اصلاحات گروه های زیرزمینی موسیقی رپ را در رشت و تهران ترتیب می داد و در سال ۸۴ از ترس مجازات بدلیل ارتکاب جرائمی نظیر همجنس گرایی به آلمان گریخت.
به گزارش جهان، پیام فضلی نژاد در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو، درباره ماهیت و پیشینه شاهین نجفی خواننده هتاک به امام هادی (ع) گفت: «شاهین نجفی» خواننده و سازنده کلیپ موهن علیه امام هادی(ع) که از دوره اصلاحات به راه‌اندازی گروه‌های موسیقی زیرزمینی در رشت و تهران پرداخت، یک «همجنس‌باز» است که به سبب اشاعه فحشا و فساد با شکایت شاکیان خصوصی شامل چند خانواده، دو بار در ایران دستگیر شد و سال ۱۳۸۴ از ترس مجازات سنگین کیفری به آلمان گریخت.

نجفی به سرعت با پسمانده‌های گروهک‌های ترویستی مانند «سازمان فدائیان خلق» و «سازمان مجاهدین» پیوند خورد و با پیوستن به گروه «تپش ۲۰۱۲» در تجمعات این گروهک‌های تروریستی علیه ایران در شهرهای «استکهلم» در سوئد و «اسن» در آلمان حضور یافت و به اجرای کنسرت در میتینگ‌های منافقین پرداخت.

پژوهشگر موسسه کیهان افزود: در سال ۱۳۸۷ که سازمان‌های مارکسیستی- تروریستی برای گسترش فعالیت‌های خود در دانشگاه‌های ایران می‌کوشیدند، «شاهین نجفی» نیز به همکاری با آنان پرداخت و توسط چند دانشجو در داخل ایران قصد یارگیری برای تروریست‌ها را داشت، اما آن زمان روزنامه «کیهان» پشت صحنه این پروژه را فاش کرد و در ۸ مهرماه ۱۳۸۷ نوشت: «اخیراً برخی از وبلاگ های دانشجویی اپوزیسیون با گرایش مارکسیستی، بیانیه‌ای از یک گروه موسیقی با عنوان تپش ۲۰۱۲ منتشر کرده اند که در آن از راه اندازی کمپین یکصد هزار امضاء خبر می دهد.

وی با اشاره به ماهیت این گروه تصریح کرد: این گروه مبتذل خود را متشکل از تعدادی جوان ایرانی و آلمانی معرفی می کند... اعضای این گروه هدف خود از تشکیل چنین محفلی را تلاش برای جمع‌آوری امضا و ارائه آن در سالروز حقوق بشر (۱۰ دسامبر) به پارلمان اروپا در بروکسل اعلام کرده‌اند تا توجه مطبوعات و رسانه‌های بین‌المللی را به شرایط حاکم در ایران و به اصطلاح نارضایتی مردم جلب کند.»

فضلی نژاد با ارائه پیشنهادی به مسئولان قضایی کشور مبنی بر «درخواست بازداشت و استرداد نجفی توسط اینترپل» اظهار داشت: با توجه به سابقه این خواننده همجنس‌باز و اتهامات و جرائم وی که در حوزه سرزمینی ایران قبل از فرار واقع شده و توسط مراجع ذیصلاح قضایی کشور خودمان قابل رسیدگی کیفری می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد، پیشنهاد می کنم که با تدبیر دادستان محترم کل کشور درخواست بازداشت و استرداد شاهین نجفی به ایران از کانال پلیس اینترپل داده شود. این خواننده هتاک باید در ایران به دست عدالت سپرده شود و این یک مطالبه مردمی است.

عضو مرکز پژوهش های موسسه کیهان با بازخوانی پیشینه فعالیت‌های این خواننده هتاک ادامه داد: وقتی شامگاه ۲۷ بهمن ۱۳۸۹ آقای «حسین شریعتمداری» در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما از همکاری شهید «صانع ژاله» با روزنامه «کیهان» سخن گفت، رسانه‌های غربی چند ساعت را در شوک و بهت ناشی از این خبر به‌ سر بردند و فردای آن روز، جز واکنش‌های سراسیمه، کاری از دستشان ساخته نبود. اما، کمتر از ۱۵ ساعت پس از مصاحبه مدیرمسئول روزنامه «کیهان»، تلویزیون‌های فارسی‌زبان اپوزیسیون برانداز و رسانه‌های کردی‌زبان ضدانقلاب برنامه‌های عادی خود را برای پخش یک «خبر ویژه» قطع کردند و با نشان دادن تیزری تبلیغاتی از یک ویدئو کلیپ (نماهنگ) گفتند «سلطان رپ ایران علیه حسین شریعتمداری می‌خواند!» و برخی از سایت‌های خبری اروپایی نیز تیتر زدند: «ساخت موسیقی اعتراضی توسط یک همجنس‌گرای مشهور درباره مدیر کیهان».

وی ادامه داد: در همان هنگام، جریان رسانه‌ای «فتنه سبز ماسونی» در سایت‌های «فیس بوک»، «تویتر» و «یوتیوب» صفحات ویژه‌ای را ساختند تا «نماهنگ» این «همجنس‌باز مشهور و سلطان رپ ایران» را به صورت ویژه و در گسترده‌ترین سطح ممکن منتشر کنند. سرانجام شامگاه ۲۸ بهمن، تنها یک روز پس از گفتگوی ویژه تلویزیونی «حسین شریعتمداری»، نسخه کامل این نماهنگ در رسانه‌ها پخش شد.

فضلی نژاد اظهار داشت: نماهنگ «شهید سبز: صانع ژاله» با صدای «شاهین نجفی» که به «حسین شریعتمداری» به عنوان «پلیدترین انسان روی زمین» تقدیم شده است، تنها واکنش کارگزاران فتنه سبز به جدیدترین افتضاح و رسوایی سیاسی‌شان بود. ۴۸ ساعت پیش از انتشار سخنان مدیرمسئول «کیهان» درباره خدمات ارزشمند شهید «صانع ژاله» به جمهوری اسلامی و در حالی که کارشناسان امنیتی سرنخ‌های متعددی را از نقش محوری «گروهک تروریستی مجاهدین خلق» (منافقین) برای ترور وی به دست آورده بودند، رسانه‌های وابسته به مثلث سرویس‌های جاسوسی CIA و موساد و MI۶ پروژه «شهیدسازی» برای «سبزها» را کلید زدند. گرچه در ابتدا «رادیو فردا» حتی نام این «شهید جدید سبزها» را نمی‌دانست و به تعبیر آقای شریعتمداری خبر از «کشته شدن خانم ژاله صانعی به دست نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی» می‌داد!

نویسنده کتاب «ارتش سری روشنفکران» درباره بهره‌برداری سازمان‌های اطلاعاتی از خوانندگان همجنس‌باز و پروژه های ایرانی آنان گفت: برای نمونه پروژه جدید «شهیدسازی» از «صانع ژاله» توسط «سرویس ارتباطات استراتژیک آمریکا» که ۲ وزارتخانه امور خارجه و دفاع با محوریت سازمان CIA آن را اداره می‌کنند، کلید خورد. این پروژه که هدفش مهندسی افکار عمومی از طریق «موسیقی اعتراضی- زیرزمینی» است، پیش از این در کودتاهای مخملی اروپای شرقی و مرکزی به اجرا درآمده بود و در هنگام قتل «ندا آقاسلطان» توسط گروه موسیقی «شاهین نجفی» اجرا شد.

فضلی نژاد همچنین با اشاره به حمایت آمریکا از این خواننده هتاک، خاطرنشان کرد: چندی پیش نیز «هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه آمریکا دستور استمرار پروژه «جنبش رقص و دیپلماسی رپ» را در فرآیند «جنگ نرم» علیه ایران صادر کرد. بار گذشته نیز همین گروه فاسد وظیفه پیشبرد پروژه موسوم به «موسیقی ترور» را برعهده داشت و این‌بار نیز «شاهین نجفی» همجنس‌باز مشهور و شومن میتینگ‌های منافقین، به هتک حرمت معصومین و ائمه اطهار پرداخته است.
 
۱۳۹۱-۰۲-۳۱ ۱۳:۳۰:۰۱
     
باید همون کاری که امام با سلمان رشدی کرد با این نامردا بکنیم تا واسه سوراخ موش التماس کنن

۱۳۹۱-۰۲-۳۱ ۱۳:۰۲:۱۶
     
هرکه با معصوم در افتاد
ورافتاد...

۱۳۹۱-۰۲-۳۱ ۰۹:۲۲:۰۰
     
شاهین نجفی خاک تو سرت کنن خارجیها سرشون بره اون چیزایی که کشورشون به آن معتقد هستند رابه باد نمیدن حتی اگر خودشون به آن مقدسات معتقد نباشند تا پای جان از آن مقدسات دفاع میکنند

۱۳۹۱-۰۲-۳۰ ۱۰:۲۶:۴۵
     
بهترین هدف برای ما اینست که این ملعون را به هلاکت برسانیم.

۱۳۹۱-۰۲-۳۰ ۱۰:۱۸:۳۷
     
ملعون شاهین نجفی اگر جربزه داشت تو ایران اینطوری می خوند.

۱۳۹۱-۰۲-۳۰ ۱۰:۱۳:۰۱
     
خدا لعنتش کنه حکمش اعدامه امید وارم هر چه سریع تر اعدام بشه

۱۳۹۱-۰۲-۳۰ ۰۸:۴۸:۲۴
     
بایست هزینه اینگونه اقدامات را بالا برد. والا هر آدم هرزه ای جرات جسارت را به خود می دهد.

۱۳۹۱-۰۲-۲۸ ۱۱:۲۸:۵۶
     
دوستان با غیرت و دیندار این احمق که ذره ای بیش نیست و براحتی نابود خواهد شد . غیرت دینی تان را جمع کنید و برنامه ریزی کنید افزایش علم دهیم . من مدتهاست شروع کرده ام . باید علم مان را بجایی برسانیم که هر ملعونی از هر شبکه رسانه ای چه اینترنت و چه ماهواره خواست کوچکترین اهانت و آسیبی به اسلام و ایران برساند بلافاصله با او برخورد شود . توانایی در علم است . این همشهری ... بداند که گیلان مهد میرزاکوچک خان (ره) و افتخار ما مرحوم بهجت (ره) است . زباله هایی مثل شاهین نجفی جایی اینجا نخواهند داشت .
یا علی

۱۳۹۱-۰۲-۲۸ ۱۱:۱۴:۰۸
     
این ملعون خودفروخته باتوهین به ساحت مقدس ائمه اطهار (ع) تنها کاری که توانست انجام دهد نشان دادن اصلیت شیطانی خودش بود. هرکه با آل علی (ع) درافتد ورافتد این ملعون هم اگه عرضه داره چراپنهان شده ؟

۱۳۹۱-۰۲-۲۸ ۱۱:۰۱:۵۲
     
هرکس با آل علی (ع) در افتد ور افتد

۱۳۹۱-۰۲-۲۸ ۱۰:۱۵:۲۵
     
ای کاش در آلمان بودم و با یک تیر به درک واصلش می کردم

السلام علیک ایها الامام الهادی (ع) یا بن رسول الله (ص)
جانم به قربان مظلومیتت آقا جان

۱۳۹۱-۰۲-۲۸ ۰۹:۴۰:۴۳
     
به یاری خدا، عمر ننگینش بدست شیعیان غیرتمند به سر می رسد . بی دین بی غیرت

۱۳۹۱-۰۲-۲۸ ۰۹:۳۸:۵۶
     
"متاسفم که این فرد هم شهری و هم استانی منه

فقط شرمنده و خجالت زده هستم
خدا لعنتش کنه"گناه کسی رو پای دیگری نمی نویسن، درسته که این ملعون همشهری شماست ولی باغیرتی مثل شما اومده و از این ملعون اعلام برائت می کنه که این خیلی با ارزشه

۱۳۹۱-۰۲-۲۸ ۰۸:۲۹:۵۴
     
خدا لعنتش کند بی غیرت بی همه کس

۱۳۹۱-۰۲-۲۸ ۰۶:۰۱:۳۵
     
مرتد اعلامش کنن خودم تو آلمان می‌کُشمش

۱۳۹۱-۰۲-۲۸ ۰۴:۰۴:۲۴
     
شاهین نجفی ملعون رو هر کجا که باشه پیدا خواهیم کرد

۱۳۹۱-۰۲-۲۸ ۰۰:۲۳:۵۲
     
من ادم دینداری نیستم
ولی با شنیدن این اهنگ از این مردک جلف متنفر شدم توهین او به امام هادی (ع) توهین به اعتقاد اکثریت مردم ایران بود.
البته این مردک یک وطن فروش هست

۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۱۹:۲۶:۲۲
     
لعنت خدا بر این کافران پست
باید حکم سلمان رشدی را برای او هم اجرا کرد

۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۱۸:۱۲:۱۱
     
خدا لعنت کند هر که را بر ائمه (ع) و این خاک و بوم خیانت کند

۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۱۷:۱۱:۲۴
     
بغض ائمه معصومین (ع) جز در دل ناپاکان و بی رگ و ریشه ها نیست ...

۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۱۶:۴۶:۳۶
     
آبروی گل ز آب و رنگ اوست
بی ادب بی رنگ و بو بی آبروست

۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۱۶:۳۷:۱۵
     
متاسفم که این فرد هم شهری و هم استانی منه

فقط شرمنده و خجالت زده هستم
خدا لعنتش کنه

۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۱۶:۱۵:۰۳
     
اگه گیرت بیارم بی غیرت مرتد میدونم چیکارت کنم
بدبخت دو عالم

۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۱۴:۴۲:۰۰
     
هرکه با علی (ع) و فرزندانش در افتاد سرنگون خواهد شد
یا صاحب الزمان (عج) شرمنده ایم آقا جان

۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۱۴:۳۷:۲۷
     
یموت الباطل بترک ذکره

۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۰۹:۵۸:۴۸
     
خدا لعنتش کنه و رگ و ریشه اش را بکند

۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۰۹:۴۳:۱۶
     
نفرین و نفرت بر کفتار نجس مرتد شاهین نجفی

۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۰۹:۴۲:۲۱
     
خدا لعنتش کند.

۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۰۹:۲۴:۲۲
     
روایت داریم به این مضمون که افرادی همچون این ملعون رو با نام نبردن دفنشان کنید

۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۰۹:۱۷:۵۹
     
دست نشانده های صهیونیست همه جا علیه ملت های اسلامی و ارزشهای اسلامی تلاش میکنند.
همه تلاشهای ابلهانه شان باعث هلاکت و فروپاشیشان خواهد شد.
مرگ بر «شاهین نجفی».

۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۰۹:۱۵:۰۶
     
خواننده بی غیرت و بی وطن ...

۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۰۷:۵۳:۴۷
     
مرگ بر منافق! مرگ بر وطن فروش هتاک!

نظرات (۱)

 • بسیجی گمنام وبسايت

  بسم الله الرحمن الرحیم
  با این وضعیت که جامعه هنری ما پیدا کرده(خودشیفته فراهانی و امثالهم) واقعاً جای تقدیر و تشکر داره وقتی چند تا جوون خواننده رو ببینی که نسبت به این مسئله عکس العمل نشون دادن و جواب ابن یارو رو دادن.

  مطلب جدید سنگرم: هنرمند به اینا میگن.
  وقت کردید سر بزنید و این سه تا آهنگ دانلود کنید.
  اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

فرم ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

انجمن اسلامی دبیرستان پسرانه معارف شهرکرد

بسم الله الرحمن الرحیم

لينک هاي مفيد

اطلاعات سايت

 • پست الکترونيک:
 • مدير سايت:
 • تاريخ امروز: يكشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۶ ق.ظ
 • قدرت گرفته از بلاگ بيان