سخن دندان شکن استاد پناهیان خطاب به فعالان سایری

هشتمین همایش حزب الله سایبر در ساعت 17:00 روز چهارشنبه آغاز شد. پس از تلاوت قرآن اولین مهمان برنامه توسط مجری معرفی شد. سردار مقدم فر از جنگی که غربی ها تحت عنوان جنگ هنرها علیه ما شروع کردن صحبت کرد. همچنین در سالگرد سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، اشاره به این مفهوم داشتند که باید به دنبال خرمشهر هایی که در جنگ هنر از دست دادیم بگردیم و آنها را آزاد کنیم.

 

 بعد از سخنان سردار مقدم فر نوبت به پخش کلیپ شد. کلیپی تحت عنوان سجده بر شیطان راجع به همین خواننده هتاک(شاهین نجفی) پخش شد. بعد از پخش کلیپ، مجری برنامه از پیام فضلی نژاد دعوت کرد که به روی سن بیاید.

پیام فضلی نژاد در صحبت هایش از خواننده هتاک دیگری سخن به میان آورد که اشعار وی به مراتب خیلی توهین آمیز تر از اشعار این خواننده بود. خواننده ای به نام محسن نامجو که پا را فراتر گذاشته و اقدام به توهین به قرآن کریم نموده است. همچنین از فرافکنی برخی نشریات داخلی از جمله نشریه صبح فردا(دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران) و همشهری جوان به شدت انتقاد کرد.

پس از پیام فضلی نژاد از حجت الاسلام پناهیان دعوت شد تا با حضور بر روی سن پیرامون وقایع اخیر و اهانت به امام هادی علیه السلام صحبت کنند.

این استاد حوزه و دانشگاه عصر چهارشنبه طی سخنانی در هشتمین اجتماع بزرگ حزب‌الله سایبر در سینما فلسطین ادامه داد: این وضعیت میراث پیامبران الهی است. هر کس در این چارچوب مورد تمسخر قرار گرفت باید افتخار کند به اینکه مظلومیتی شبیه انبیای الهی پیدا کرده‌ است.

وی با تاکید بر اینکه ترس از تمسخر نباید هیچ وقت ما را از حق بازدارد، افزود: بسیاری از کسانی که در جبهه‌ حق هستند اما در دفاع از حق کم می‌گذارند به دلیل ترس از تمسخر است.

پناهیان با بیان اینکه خیلی‌ها هستند به‌ویژه در عرصه‌ هنر از ترس اینکه مبادا مورد تمسخر قرار گیرند به خوبی از حق دفاع نمی‌کنند، اظهار کرد: من کسانی را که به خوبی از حق دفاع نمی‌کنند، هم‌قبیله‌ آنهایی می‌دانم که حق را تمسخر می‌کنند. آنها یاران پنهان تمسخرکنندگان انبیای الهی هستند. بعضی‌ها از ترس تمسخر نشدن یا طرد نشدن در نزد آن دیگرانی که دین را تمسخر می‌کنند در دفاع از حق کم می‌گذارند.

این استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: ما از این افراد سینه‌ای پردرد داریم. فقط درد ما آن یکی نیست. او را به نمایندگی از همه‌ این قبیله می‌نوازیم.

وی یادآور شد: شما نمی‌توانید حق را به گونه‌ای بیان کنید و به شیوه‌ای لباس حق به اندام خود بپوشانید که تمسخر نشوید.

پناهیان با طرح این سوال که پیامبران الهی خوب عمل کردند پس چرا تمسخر شدند؟ تاکید کرد: وقتی به خاطر تمسخر مقدسات بدون هنر، شهره‌ آفاق شدی، تنها راه پایین کشیدن مقدسات از بالا بلند فرهنگ یک جامعه، تمسخر است؛ چون در مقابل مقدسات دینی کسی منطق عقلانی قوی ندارد. عقلانیت با دین ما درآمیخته است.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: وقتی دین قداست‌آفرین شد و با منطق از خود دفاع کرد، تنها راه برای به پایین کشیدن این منطق قوی و این قداست فراوان این است که آن را تمسخر کنیم. اگر محترمین دین را سر به دار کنید نابود نمی‌شوند اما اگر موفق شدند آنها را تمسخر کنند می‌توانند نتیجه بگیرند.

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه بر این اساس حکم تمسخرکننده و ساب‌النبی در تمام مذاهب اسلامی بلاتردید اعدام است، خاطرنشان کرد: سخن دیگر این آیه آن است که نه تنها باید در مقابل تمسخر مقاوم باشید و حق را تقلیل ندهید بلکه می‌فرماید تنها راه و آخرین حربه‌ دشمنان شما تمسخر است.

وی یادآور شد: وقتی دشمن می‌بیند نمی‌تواند با منطق، مقدسات دینی، عقلانیت و معنویت دینی مبارزه کند مجبور می‌شود آن را به تمسخر بگیرد و این علامت ضعف دشمن و علامت قدرت ماست.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: اینکه امام راحل مقابل سلمان رشدی آن‌چنان ایستادند به عنوان یکی از نمادهای تمسخر رسول خدا (ص) آن‌چنان با او مقابله کردند و هیچ ملاحظه بین‌المللی را برنتافتند می‌خواستند جریان فتنه‌گری علیه مقدسات دینی را در سرچشمه نابود کنند و البته موفق شدند وگرنه امروزه باید تمسخر دانه درشت‌ترها را ملاحظه می‌کردید و در مصلحت‌های بزرگ جهانی گیر می‌کردید و نمی‌توانستید از خود دفاعی کنید.

پناهیان با بیان اینکه همینکه اکنون کمترین‌ها و بی‌ارزش‌ترین‌های خود را به خط مقدم تمسخر فرستادند علامت اقتدار ماست، گفت: باید به این نکته توجه کنیم که آیا این تمسخرها از اسم امام شروع شد و آیا تلفظ این نام بهانه‌ای برای تمسخر شده است؟ اگر این‌چنین است قبل از این هم چنین بهانه‌هایی کم نبوده است و در طول تاریخ اسلام تا کنون موجبات تمسخرات فراوان شده است.

وی خاطرنشان کرد: نباید اهانت این فرد پلید را محدود به نام مقدس امام کرد زیرا اهانت او در این کار به وجود مقدس امام زمان (عج) کمتر از آن نیست اما چرا امام هادی (ع) را نشانه گرفتند؟ ممکن است خیلی ساده بگوییم به این دلیل که می‌توانستند با این اسم به نوعی بازی کنند اما دلیل عمیق‌تری هم می‌تواند داشته باشد. این جریان درباره‌ اعتقاد ما به امامت و ولایت می‌گوید ساخته شده‌ دست شیعه صفوی است و قبل از آن این مقدار اعتقاد جازم نسبت به ویژگی‌های امام معصوم نبوده است.

این استاد حوزه و دانشگاه افزود: این جریان با کلمه شیعه صفوی به مبارزه با اعتقادات اصیل شیعه می‌پردازند. این جریان که از یک سو وهابیت آنها را پشتیبانی می‌کند و در بقیع با تازیانه‌ شیعه صفوی بر سر شما می‌کوبند و زیارت را ناپسند می‌شمارند، آن جریانی است که می‌خواهد امامت را از اوج اعتقادات شیعه بیندازد. این جریان علاقه‌مند است روایتی که در باب معارف شیعی است، همه یا جعلی باشند یا با سندهای ناپیدایی در زمان صفویه در کتاب‌ها داشته باشند.

پناهیان با بیان اینکه از قبل از انقلاب نیز کسانی سعی داشتند تشیع را تضعیف کنند، اظهار کرد: ما از مدت‌ها قبل با این جریان که اعتقادات ناب شیعی را به دست‌ساز صفویه متهم می‌کند مواجه هستیم و البته در این راه کشته دادیم و تمسخر شدیم.

وی در ادامه با اشاره به ارتباط این موضوع و امام هادی (ع) گفت: سند بسیار محکم زیارت جامعه کبیره و کلام بسیار بلند امام هادی (ع) در این زیارت درباره‌ امامت و ولایت، پایان‌نامه‌ای برای معارف شیعی است که ادعای واهی دشمنان را که این اعتقادات دست‌ساز دوران صفویه است بر ملا می‌کند.

این استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: نمی‌دانم اصلا دشمنان ما عقلشان رسیده که چه کسی را باید بزنند؟ چرا که ما قبل از زیارت جامعه به این عمق، جامعیت و زیبایی، سندی در زمینه‌ اعتقادات شیعه نداریم. آنها نمی‌دانند ما فرقی بین امامانمان قائل نیستیم. مگر می‌شود با شیعه این بازی‌ها را کرد؟ امیدوارم برخی‌ها را جدا کنند. کما اینکه در طول تاریخ برخی از امام رضا (ع) جدا شدند و گفتند ما هفت امام بیشتر نداریم. شیعه این امتحان‌ها را پس داده و عبور کرده. باید تاسف خورد به دشمن که می‌خواهد ما را به چالش‌هایی برگرداند. دشمن چه امیدی دارد؟

پناهیان در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به فعالان فضای مجازی شرکت‌کننده در این اجتماع گفت: دوستان امام هادی (ع)! شما قدم‌های مبارک خود را به جای قدم نورانی حضرت امام (ره) بگذارید که هر روز زیارت جامعه می‌خواندند و در قلب خود منبع تغدیه معرفتی قرار می‌دادند. حداقل هفته‌یی یک روز زیارت جامعه را بخوانید.

وی همچنین با طرح چند سوال که آنها را متوجه حزب‌اللهی‌های فعال در فضای مجازی می‌دانست، اظهار کرد: شما چه می‌کنید؟ خوب نیست برای شما تنها در مقام دفاع از امام هادی (ع) برخیزید. کسر شان شماست. دل امام زمان (عج) از این اقدام اندک شما می‌گیرد. چرا در خط مقدم نیستید؟ شما با این وسایلی که در اختیار دارید باید به تمدن پوسیده و فرهنگ منحط غرب حمله کنید که به این ابتذال رسیده است. باید آن را با منطق و هنر خود نابود کنید.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: چرا شما مردم غرب را بیدارتر نمی‌کنید و نشان نمی‌دهید در چه منجلابی فرو رفته‌اند؟ چرا دست روی دست گذاشته‌اید؟ سینمای ما 30 سال است در انتقال انقلاب اسلامی به جهان بیکار و تعطیل است. مستندسازان ما مغازه‌ای باز نکرده‌اند که بخواهند کرکره‌اش را بالا بکشند. چرا شما ولایت را به همه‌ مردم جهان بیان نکردید؟ چرا در خط مقدم نمی‌جنگید؟ چه می‌کنید؟ مانده‌اید بعد از توهین به امام هادی (ع) سوگواری کنید؟

 

پناهیان افزود: ما کوتاهی کرده‌ایم. ولایت را به جهانیان نشناسانده‌ایم. همه‌ ما کوتاهی کرده‌ایم و سوگمندانه در محضر خداوند استغفار می‌کنیم. امام هادی (ع) مال ما نیست، برای تمام دنیاست. همه‌ مردم عالم تشنه‌ معارف امام هادی هستند. شما چه می‌کنید؟ تقصیر ماست. از حوزه‌های علمیه تا دانشگاهیان متعهد. حتی نباید در نزاع عقلی، فکری و اعتقادی بین شیعه و سنی متوقف شویم. باید این معارف را برای همه‌ جهانیان معرفی کنیم.

وی با تاکید بر اینکه باید مفهوم ولایت، امامت و ولایت فقیه را به همه‌ جهانیان معرفی کنیم، خاطرنشان کرد: ولایت فقیه تنها مساله‌ شیعی نیست. من و تو در دفاع از حق به کلیات می‌پردازیم و می‌ترسیم از اینکه مبادا به ما بگویند او خیلی حزب‌اللهی است. حاضریم از قرآن و اخلاق و حسین (ع) سخن بگوییم اما از ولایت و به طور مشخص از ولایت فقیه صحبت نکنیم. در حالی که اشک برای امام حسین (ع) با ولایت فقیه رونق پیدا کرد.

این واعظ مجالس اسلامی گفت: همه‌ عالم می‌دانند اگر به ولایت فقیه ضربه بزنند قدرت جامعه‌ اسلامی را گرفته‌اند و بعد حساب سایر دارایی‌های معنوی شما را خواهند رسید. حال باید ببینیم چقدر ولایت را مبتنی بر زیارت جامعه و امامت را مبتنی بر معارف هادوی به عالم ارائه کرده‌اید. شما اگر این کار را بکنید فرصتی برای آنها باقی نمی‌ماند که در نفس‌های آخر ما را تمسخر کنند.

پناهیان تصریح کرد: شما چرا با زبان آنها، با منطق، علیه تمدن پوشالی غرب و فرهنگ منحط غرب سخن عقلانی خود را نگفتید؟ این وظیفه‌ ماست.

 

بیانیه پایانی هشتمین اجتماع حزب الله سایبر

حزب الله سایبر به عنوان تشکلی خودجوش از فعالان فضای مجازی ضمن محکوم نمودن تقدس زدایی و هتک حرمت و توهین به ارزش ها و مقدسات، خصوصا اهانت به ساحت مقدس حضرت امام علی النقی (ع)، در پایان همایش بزرگداشت این امام همام، که تنها جلوه ای از نهضت های رزمندگان سایبری اسلام و جمهوری اسلامی است، نکاتی را متناسب با این موضوع و فضای سیاسی و اجتماعی فعلی اعلام می دارد:

1- به لطف پروردگار و با عنایت امام غریب ما حضرت علی النقی علیه السلام، بار دیگر تلاش های مذبوحانه و نابخردانه دشمنان اسلام و نظام اسلامی سبب شد تا به کوری چشم بدخواهان، نیروهای ارزشی و انقلابی با هر تفکر و سلیقه ای زیر پرچم ابن الرضای دوم، انسجام یافته و خاطره تولد دگرباره انقلاب اسلامی، بعد از فتنه گری های 88 را این بار در فضای مجازی زنده نمایند.

فعالیت های خالصانه و جهادگونه این جهادگران گمنام در مقابله با تقدس زدایی ها، سبب شد تا از غربت غریب سامرا غبار روبی شود و عطر دلنشین یاد او و نام زیبا و پر افتخارش یعنی «نقی» با شکوه بر زبان ها رانده شود. در این میان حزب الله سایبر نیز ضمن عرض «خدا قوت» و بوسه بر دستان فعالان سایبری عاشق امام نقی علیه السلام، به منظور افزایش این انسجام در سال جاری، ان شا الله فعالیت های آموزشی، دوره ها و همایش های تخصصی در سراسر کشور و حرکت های خودجوش در فضای مجازی را به طور ملموسی افزایش خواهد داد.

همچنین هر گونه ایجاد اخلال در سایت ها و سیستم های مرتبط با اهانت کنندگان به ارزش ها و مقدسات، کاملا تحت حمایت معنوی فعالان ارزشی فضای مجازی و این تشکل قرار خواهد گرفت.

2- دشمنان ما با درکی سطحی از شاخص های توفیقات ایران اسلامی، دریافته اند که عشق ورزیدن و توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و در امتداد آن تبعیت از ولایت مطلقه فقیه، از بنیان های اصلی قدرت نرم انقلاب اسلامی است، چنان که پیشوای راحل عظیم الشان مان، حضرت امام خمینی (ره)، در ابتدای وصیت نامه الهی سیاسی خود، به انوار مقدسه معصومین و یادگارهای آنان فخر و مباهات می نمایند.

بر این اساس پیشنهاد 14 هفته برای بزرگداشت 14 معصوم (ع) در نظر گرفته شده و فعالیت های ارزشمندی برای نشر معرفت هریک از معصومین در هفته مربوطه در فضای سایبر صورت پذیرد. در این خصوص حزب الله سایبر آمادگی کامل خود را برای اعلام زمان و برنامه های هر هفته و حمایت از فعالیت های جهادی برای 14 بهانه خلقت در فضای مجازی اعلام می نماید.

3- حزب الله سایبر، تدبیر به هنگام و حکیمانه مقام معظم رهبری در خصوص تشکیل شورای عالی فضای مجازی و سازمان مربوطه را بسیار مغتنم دانسته و از همه اعضای این شورا به خصوص ریاست آن توقع دارد تا با اهتمام به برگزاری جدی و شفاف جلسات شورا، تشکیل سازمان فضای مجازی کشور را هر چه سریع تر اجرایی نموده و ثرمات پرشمار این اقدام را برای مردم و خصوصا فعالان فضای مجازی جلوه گر سازند.

بدیهی است چنین حرکتی از سرگردانی فعالان سایبری در بین چند سازمان و وزارتخانه، که هر یک به نحوی متولی امر هستند، جلوگیری کرده و زیرساخت های رشد و هم افزایی را در این عرصه فراهم خواهد نمود.

لذا حزب الله سایبر به این فرمان رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و آمادگی خود را برای نقش آفرینی در تقویت این شورا و سازمان اعلام می نماید.

از سوی دیگر بنا بر پیش آمدهای اخیر، با شناختی همه جانبه از نوع فعالیت های سایبری، نهادهای حکومتی را از ورود قیّم مآبانه برای انسجام بخشی فعالان این بخش بر حذر داشته و از چنین نهادهایی می خواهد که اجازه دهند مجموعه های خودجوش و مردم نهاد در این امر همیار فعالان ارزشی فضای مجازی و رسانه های دیجیتال باشند و سازمان ها تنها به پشتیبانی آنان اکتفا کنند.

4- حزب الله سایبر با مباهات به حضور بی نظیر مردم انقلابی ایران اسلامی در دو مرحله انتخابات با شکوه مجلس شورای اسلامی، این سرافرازی را به امت مقاوم و حزب اللهی، و ولی و رهبر حکیمشان تبریک عرض نموده و از همه منتخبان اصولگرای ملت، از هر حزب و گروه و سلیقه ای می خواهد تا با کنار گذاشتن اختلافات رقابتی و انتخاباتی، فضای ناخوشایند فعلی را شکسته و در آستانه تشکیل مجلس نهم، با سرلوحه قرار دادن منویات وحدت بخش امام خامنه ای عزیز (حفظه الله تعالی) تنها به خدمت خالصانه به نظام اسلامی و مردم سربلند در گوشه گوشه این خاک پرگهر بیاندیشند.

همچنین با ابراز تاسف از اظهارات سخیف و البته حساب شده برخی نمایندگان معلوم الحال – که مدتی است به خوراک دهنده رسانه های شکست خورده و به زباله دان فرستاده شده ی ضد نظام بدل شده اند- حمایت همه جانبه خود را از بسیج قهرمان و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام نموده و از نمایندگان منتخب مردم می خواهیم تا با عدم رای به اعتبارنامه چنین فتنه افکنانی که تنها میراث خوار نام و اعتبار بزرگان انقلابند و علیرغم ادعاهایشان حتی یک هفته در جبهه های رزم حضور نداشته اند اجازه ورود اشباح الرجال به صحن مقدس مجلس و استفاده شیطانی از تریبون آن را ندهند.

5- حزب الله سایبر به نمایندگی از امت حزب الله و همه دغدغه مندان، از قوه قضاییه و دستگاه های امنیتی می خواهد تا با شناسایی و محاکمه ی هتاکان و حرمت شکنان و اجرای احکام عبرت آموز، قلب امت اسلامی را مسرور ساخته و از وقوع پدیده هایی از این دست پیشگیری نمایند.

همچنین از قاضی القضات جمهوری اسلامی خواستاریم که بدنه آن قوه ی محترم را به سعه صدر بیشتر در برخورد با جوانان پرشور انقلابی در فضای مجازی فراخوانده و اجازه ندهند که انتقادهای دلسوزانه ی جهادگران سایبری از خواص مردود، ساکتین فتنه و یا اشتباهات برخی مسئولین، هرچند که گاهی با تندروی هایی همراه باشد، سبب پلمپ کردن سنگرهای انقلاب اسلامی در اینترنت شده و مشکلات قضایی برای چنین رسانه های ارزشی فراهم سازد.

علاوه بر این، از ایشان و سایر مسئولین ذی ربط خواستاریم تا به وضعیت مبحث مهم و ضروری فیلترینگ، که به واسطه افتادن در پیچ و خم های میانبخشی و بین سازمانی، شفافیت لازم خود را از دست داده، رسیدگی نموده و تکلیف دست اندرکاران این بخش و فعالان فضای مجازی را یکبار برای همیشه مشخص نمایند، تا ان شا الله از این پس کمتر شاهد وجود اشتباه در این عرصه و یا برخوردهای سلیقه ای با این موضوع باشیم.

در پایان حزب الله سایبر و همه اعضای آن و حاضرین اجتماع عظیم و باشکوه بزرگداشت امام علی النقی علیه السلام، ضمن بیعت مجدد با مصداق تام ولایت مطلقه فقیه، مقام معظم رهبری، به محضر ایشان عرض می نماییم که اگر در سوم خرداد 61 بسیجیان امام خمینی (ره) با گوشه چشم رهبرشان و با دست مدد پروردگار عظیم، خرمشهر را آزاد ساختند، امروز در سوم خرداد 91، بسیجیان امام خامنه ای، لبیک گویان پا در رکاب دارند تا برای حفظ مرزهای ارزشی انقلاب اسلامی در فضای مجازی و بلکه فتح قله های اقتدار در این عرصه، گوش به فرمان ولی، از هیچ ایثار و جان فشانی دریغ نکرده و تمام تخصص و توانمندی خود را در این مسیر نثار نمایند.

حزب الله سایبر

سوم خردادماه سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی


نظرات (۵)

 • رشید

  سلام
  ها راس میگه!
  این چه کاریه!

 • رشید

  سلام
  پس زودتر بیا تو اسمان ابی که کار باهات دارم

 • ؟!؟!؟!!؟!؟

  سلام
  درست میگه: امام هادی فقط مال ما نیست مال تموم دنیاس...

 • یک قــدم تا خدا وبسايت

  .

  اللًّهُـ‗__‗ـمَ صَّـ‗__‗ـلِ عَـ‗__‗ـلَى مُحَمَّـ‗__‗ـدٍ وَ آلِ مُحَمَّـ‗__‗ـَد

  و عَجِّـ‗__‗ـلّ فَّرَجَهُـ‗__‗ـم  خداونـــدا تو مـــــــــــی دانی که من دلواپس فردای خود هســــــتم

  مــــــــــــبادا گــم کنــــم راه قشـــــــنگ ارزوها را

  مـــــــــــــــبادا گم کنــــم اهــــــــداف زیـــــــــبا را

  مـــــــــــــــــبادا جا بمانم از قطار موهبت هات

  دلم بیـــــن امـــــــــید و ناامیـــدی میزنــــــــد پرســـــــــه،

  میکــــــــــند فریاد،میشـــــــــــود خســــــــــتــــــــه

  مـــــــــــــرا تـــــــــــــنها تو نــــــــــــگذاری،خداونــــــــــدا..

  خداونــــــــــدا...


  .

 • پرچمداران دانش آموزی وبسايت

  سلام علیکم
  باورم نمیشه خیلی جالبه که انجمن اسلامی یک مدرسه اینقدر فعال باشه وبرای خودش وبلاگ داشته باشه.
  خداقوت سربازای آقا
  مطالبتون خیلی جالبه بعضی ها رو خوندم و بقیه رو میزارم در اسرع وقت می خونم
  با افتخار لینک شدید
  در پناه تنها پناه
  یاعلی

فرم ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

انجمن اسلامی دبیرستان پسرانه معارف شهرکرد

بسم الله الرحمن الرحیم

لينک هاي مفيد

اطلاعات سايت

 • پست الکترونيک:
 • مدير سايت:
 • تاريخ امروز: چهارشنبه, ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۱۵ ق.ظ
 • قدرت گرفته از بلاگ بيان