بسم الله الرحمن الرحیم

انجمن اسلامی دبیرستان پسرانه معارف شهرکرد

انجمن اسلامی دبیرستان پسرانه معارف شهرکرد

بسم الله الرحمن الرحیم

انجمن اسلامی یک تشکل انقلابی است که درسال۱۳۵۸به دستور مستقیم امام خمینی تأسیس شد و به منظور حراست از دستاوردها و تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و جهت بخشیدن به فعالیت های صنفی دانش آموزان مشغول به فعالیت گشت.

آخرین نظرات

معرفی آموزشگاه

در راستای اعتلای فرهنگ و معارف اسلامی و تربیت نیروی متعهد ، مؤمن و کار آمد این دبیرستان در سال 1367 با همت نماینده ولی فقیه وقت استان حضرت آیت الله ناصری(دام ظله العالی) و حجه الاسلام متین تاسیس گردید و تمام پیشرفت ها و موفقیت های ذیل مرهون تلاش بی وقفه و تجربه طولانی این عزیزان می باشد لذا نکاتی چند در این راستا محضر شما عرضه میگردد.

 1- این آموزشگاه در مسیر اهداف کلی آموزش و پرورش و استفاده از مشارکت سایر دانشگاه ها تاسیس شده است و هدف آن ارتقاء سطح کیفی و رقابت پذیری فعالیت های آموزشی و پرورشی کشور میباشد.

 2- جذب دبیران مومن و متعهد از امتیازات ویژه این آموزشگاه میباشد .

 3- انجام فعالیت های تربیتی و پرورشی خاص با رویکرد دینی مسیر تعلیم و تربیت را تسهیل مینماید.

 4- جذب دانش آموز بصورت برگزاری آزمون ورودی و مصاحبه با دانش آموز و اولیاء فرد از امتیازات آن است .

 5- تدریس دروس عمومی در پایه ی اول همانند سایر مراکز آموزشی است با این تفاوت که در سال اول درو س احکام و اخلاق ، مبادی العربیه ارائه می گردد.

  6- ادامه تحصیل در این مدرسه فقط در رشته ی علوم و معارف اسلامی میباشد .

 7- در پایان دوره و در آزمون کنکور سراسری از درس اصول فقه و عدل الهی جهت دانش آموزان رشته ی علوم و معارف اسلامی طراحی میگردد که این امتیاز خاص جهت این دانش آموزان میباشد.

 8- دو ویژگی مهم دانش آموزان این آموزشگاه که همان هوش بالا ، خانواده های پیگیر و مومن می باشد، عامل موفقیت آنها در آزمون سراسری میباشد.

 ادامه تحصیل در دانشگاه ها

تسهیل در راهیابی دانش آموزان به دانشگاه های نیمه متمرکز از جمله:

 *دانشگاه امام صادق(ع) تهران

*دانشگاه شهید مطهری تهران

*دانشگاه علوم قضایی تهران و ...

از امتیازات این آموزشگاه می باشد. عملکرد 25 ساله این آموزشگاه تقدیم نیروهای مؤمن در: *مراکز آموزشگاهی *آموزش و پرورش *قوه قضاییه *امور نظامی و اطلاعاتی حاکی از موفقیت چشمگیر این دبیرستان می باشد.

 

سایت مدرسه 

chbmaarefhs.ir